YOUTUBE SİSTEMİNDEN PARA KAZANMA

YOUTUBE SİSTEMİNDE PARA KAZANMANIN BELLİ BAŞLI KURALLARI VAR. BU KURALLARI İYİ UYGULADIĞINDA PARA KAZANMAMA GİBİ BİR ŞANSIN YOK.

YOUTUBE PARA KAZANMA SİSTEMİNDEN PARA KAZANMAK İÇİN ABONE VE İZLEYİCİ SAYISI ALT SINIRI VAR. BU SINIRI AÇTIĞINIZDA İZLEYENLERİNİZDEN PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

BURAYA KADAR NEREDEYSE HERKES BİLİYOR. SİSTEMİ ÇÖKERTMEYİ BURADAN SONRA ANLATACAKLARIMA GÖRE ÖĞRENECEKSİNİZ

BURADA SİZE İLHAM OLACAK BİR SİSTEMDEN BAHSETMEK İSTİYORUM.

“SAADET ZİNCİRİ SİSTEMİ” ASLINDA HERKESİN BİRBİRİNİN SIRTINDAN PARA KAZANMASI OLARAK BİLİNSE DE BURADA KAYBEDEN OLMAYACAK.

OLAY ÇOK AÇIK VE NET AMA YÖNETİCİ OLARAK SİSTEMİ YÖNETMEK İSTİYORSANIZ İLK ÖNCE BU SİSTEME GİRENLERİ TAKİP ETMEK İÇİN HİTLEAP TARZI BİR SİSTEM KURMAK GEREKİR.

İLK BİN KİŞİ BİRBİRİNİ TAKİP EDECEK BU ÜST TABAKA OLACAK. ZATEN SİSTEME İLK GİREN DAHA ÇOK KAZANAN KESİM OLUR.

HER BİN KİŞİNİN BİR YÖNETİCİSİ OLACAK.

VİDEO İZLEME VE ABONE OLMAKLA GÜNDE EN AZ 200 TL. KAZANABİLİRSİNİZ DESEM NE DERSİNİZ. HEM DE HİÇ PARA VERMEDEN HİÇ MADDİ KAYIP YAŞAMADAN

EN AZ 200 TL. DESEMDE BU SİSTEME İLK GİRENLER İÇİN ÇOK DAHA YÜKSEK OLACAK.

YOUTUBE SİSTEMİNİ UYANDIRMADAN HERKES BAĞIMSIZ BİR ŞEKİLDE HER 3 GÜNDE BİR FARKLI BİN KİŞİLİK GRUBA GEÇEREK YOUTUBE TARAFINDAN HİLELİ İZLENME VE İZLEME TAKİBİNE TAKILMIYORSUNUZ. ZATEN 1 YILDA 10 MİLYON SİSTEMİN İÇİNE GİRDİĞİNDE SİSTEME İLK GİREN BİN KİŞİLİK GRUP ASKERİ TERİMLE ANLATIRSAK GENERAL OLUYOR. SONRAKİ SIRALARDA RÜTBEDEKİ ALT KADEMELERE GÖRE SIRALANIYOR.

3 AYDA 1 MİLYON KİŞİ ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE SİSTEME GİRMEK İÇİN GENERALLER İLE BAĞLANTI KURMAYA BİLE BAŞLAYACAKTIR.

ŞABLON ŞEKLİNDE ÇOK SADE BİR DİLLE BUNU AYRINTILI OLARAK ANLATMAK İSTERDİM AMA BU SİSTEMİ PLANLAYAN ARKADAŞIMIZ. SİSTEMİN PROGRAMINI YAPTIKTAN SONRA YOUTUBE DA BU SİSTEMİ UYGULAMAYA BAŞLAYACAK. O YÜZDEN AYRINTILI ANLATMADIĞIMIZ İÇİN KUSURA BAKMAYIN.

SİSTEM HER ZAMAN TEK TARAFLI ÇALIŞIR. SİSTEMİN İÇİNE GİRMEK İÇİN SİSTEMİN ZAAFINI BELİRLEMENİZ VE BU ZAAFI KAPI OLARAK KULLANMANIZ GEREKİRÇOK GÜÇLÜ SİSTEMLER 7 KATMANDAN OLUŞUR. HER KATMAN BİRBİRİNİ TAKİP EDER VE HATALARINI ARAR.

ANA SİSTEM HATALARI AYIKLAR VE KENDİNİ KORUMAYA ALIR

AMA BÜTÜN SİSTEMLERİN EN AZ BİR HATASI OLUR. SİSTEMİ KURANLARIN ÇÖZEMEDİĞİ VE EN BÜYÜK SORUNU YAŞADIĞI HATALAR İÇERİSİNDE EN BÜYÜĞÜ SİSTEMİN KATMANLARININ SİSTEMİ DAHA İYİ ÇÖZEBİLMEK İÇİN BAĞIMSIZ HAREKET ETMESİNİDİR. EN ÜST SEVİYE SİSTEMİN 7 KATMANINDA İLK VE SON KATMANDA VERİ GİRDİ VE ÇIKTISI ZAMAN ARALIKLARINDA KORUMASIZ KALIR.

ÇOK ÇOK AYRINTIYA GİRMEYİ ÇOK AMA ÇOK İSTESEKTE BAZI ŞEYLERİ DİLLENDİRMEMEK SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMDÜR.

SESSİZLİĞİN GÜCÜNÜ HİSSETMENİZ DİLEĞİYLE